Jasełka w oddziale przedszkolnym 0″a”

19 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego 0"a" z wychowawczynią Joanną Śledzik przygotowały dla rodziców wspaniały występ artystyczny. Mali aktorzy zaprezentowali przed rodzicami przedstawienie- "Jasełka bajkowe". Dzieci wcieliły się w bajkowe postacie, które odwiedziły Maryję i Józefa z Dzieciątkiem. Do stajenki przybyła- Dziewczynka z zapałkami, Calineczka, Czerwony Kapturek, Pinokio, Jaś i Małgosia, Sierotka Marysia, Kopciuszek i Smerf. Wszyscy pokłonili się Panu i przyniesli dary w prezencie. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Dużą niespodzianką dla dzieci było przybycie Gwiazdora oraz wręczenie przez niego paczek. Całe to spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem zorganizowanym przez rodziców. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu przepięknych strojów  , a także za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.