Przedstawienie teatralne „Magiczny kapelusz”

12.04.2018r  naszą szkołę odwiedziła Grupa T z przedstawieniem teatralnym pt. „Magiczny Kapelusz”. Już od pierwszej minuty przedstawienia uśmiech nie znikał z naszych twarz.  Występ był niesamowitą lekcją tolerancji wraz z ogromną dawką humoru. Główny bohater Słoń, niezadowolony ze swojego wyglądu, wyszydzany przez inne zwierzęta, postanowił odnaleźć magiczny kapelusz, by zmienić wygląd. Utrudniła mu to mrówka. W rezultacie tylko dzięki nielubianej przez słonia trąbie udało się potem mrówkę uratować z opresji. W spektaklu aktorzy ukazali dzieciom istotę tolerancji, czyli zrozumienia dla ludzkiej inności i poszanowania innych poglądów czy innego stroju kolegi bądź koleżanki.Gromkie brawa na końcu, śmiech przez cały występ świadczą o tym, że było znakomicie. Sponsorem przedstawienia  była Rada Rodziców. Dziękujemy!!!