Uroczyste zakończenie roku 2018/19 – 0″a”

Rok szkolny dobiegł końca i żegnamy kolejnych absolwentów naszego oddziału przedszkolnego.

Jak co roku pożegnanie to było pełne wzruszeń. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice dzieci oraz Dyrektor szkoły. Dzieci zaprezentowały się wspaniale, uroczystość rozpoczęła się Polonezem. Po części artystycznej Pan Dyrektor z wychowawczynią wręczył dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które na pewno będą przypominały im beztroski czas spędzony w oddziale przedszkolnym. Dzieci rozstały się w miłej atmosferze i z radością powitały nadchodzące wakacje.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.