Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Lichnowach

11 października 2019r w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowanie uczniów pierwszej klasy. Dzieci niecierpliwie oczekiwały na najważniejszy moment uroczystości- pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Pan dyrektor Leszek Redzimski nie miał najmniejszych wątpliwości, pasując wszystkich legendarnym ołówkiem, z dumą przyjmował je do grona uczniów naszej szkoły.                                                                                                                                                                  Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom, teczkę oraz róg obfitości. Rodzice zorganizowali słodki poczęstunek. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.                                                                                                                                                                                                                      Wszystkim uczniom klasy pierwsze życzymy samych miłych i pogodnych dni w naszej szkole.