Pikarze z Klubu Chojniczanka w naszej szkole

Dnia 7 grudnia gościliśmy w naszej szkole piłkarzy z Klubu Chojnicznka.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Celem tego spotkania było promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci oraz wskazanie, że każdy może w przyszłości zostać zawodowym piłkarzem.                                                                                                                                                                   Drugim etapem spotkania była możliwość spróbowania swoich sił w ćwiczeniach z piłką pod fachowym okiem piłkarskim. Nie zabrakło również wspólnie wykonywanych ćwiczeń rozgrzewających, które wykorzystywane są na każdym treningu zawodowych piłkarzy.                                                                                                                                                                                                           Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tą wizytę oraz upominki, które dzieci otrzymały od naszych  gości. Mamy nadzieję, że takich wizyt sportowców będzie więcej, aby budzić ochotę u dzieci do sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego.                                                                                                                                                                                                                                                   Dziękujemy i zapraszamy ponownie.