Jasełka w naszym oddziale przedszkolnym

   Zgodnie z piękną tradycją naszego oddziału przedszkolnego, w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę i Święta Bożego Narodzenia, dzieci z Oddziału Przedszkolnego w dniu 20 grudnia 2023 roku zaprezentowały Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzięki tej wyjątkowej tradycji Przedszkolaki oraz Ich Bliscy mogli poczuć radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Po raz kolejny przeżywaliśmy przyjście na świat Syna Bożego w ubogiej stajence. Prezentowane przez Dzieci sceny z życia Nowonarodzonego Dzieciątka, spieszących do Betlejem Aniołów, Pasterzy oraz Trzech Króli, wzbogacone były najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. Na koniec przedstawienia przedszkolaki złożyły swoim najbliższym życzenia oraz wręczyły wcześniej przygotowane upominki. Przyszedł także długo oczekiwany Gwiazdor z workiem pełnym prezentów dla każdego dziecka. Był to dzień pełen wzruszeń.