Bal Karnawałowy klas 0-3

Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci wydarzeniem w ciągu roku jest Bal Karnawałowy. To dzień niezwykły i wyjątkowy dla każdego dziecka. W Szkole Podstawowej w Lichnowach Bal Karnawałowy odbył się 26 stycznia. Już od wejścia do szkoły czuć było karnawałowy klimat. Kolorowe balony i łańcuchy zdobiły salę gimnastyczną . Dzieci przebrane były m.in. za zwierzęta, wróżki, księżniczki, superbohaterów, policjantów, strażaków, piratów, rycerzy. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich przebierańców. Z pewnością można jednak stwierdzić, że każdy włożył serce w to, aby tego dnia zaprezentować się w jak najpiękniejszym stroju. Na dzieci czekało dużo atrakcji- zabawy i tańce . Przy wesołych piosenkach uczestnicy balu wchodzili do sali prezentując swoje piękne, kolorowe stroje. Śmiechom i radosnym okrzykom nie było końca. Uśmiechnięte i szczęśliwe dzieci wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nie słodki poczęstunek. Był to bardzo udany dzień.